Ve čtvrtek 6. června 2024 podnikla třída 2. A inspirativní výlet do Domu zahraniční spolupráce v Praze. V nabídce programu byla například virtuální realita, kde si žáci mohli vyzkoušet, jak správně dýchat a relaxovat nebo například uklízet nepořádek v domě. Dále si mohli nechat udělat dočasné tetování, dozvěděli se pár zajímavostí o různých zemích, zahraničních spolupracích pro studenty a mnoho dalšího. Poté se naše třída vydala na Staroměstské náměstí a tam se zkoušeli ptát turistů na otázky, které si předem vymysleli na témata, která si sami vybrali. Z výletu si odnášíme užitečné informace a zkušenosti.

Adélka Svitáková, David Rosenkranc,  2. A