V termínu zkoušky dne 9. května 2024 obdrželi studenti z 2. A, 2. E a 1. VOŠ na své e-mailové adresy zadání úkolu v podobě e-mailové zprávy. Ve stanoveném čase 75 minut zpracovali odpověď, vypracovali tabulku a zaslali na určenou adresu.

Podmínky pro udělení certifikátu splnili všichni studenti, kteří se během školního roku svědomitě připravovali. Prokázali, že v souladu s ČSN 01 6910 ovládají elektronickou komunikaci včetně náročných příloh.

Všem gratulujeme.

2. A  Soňa Stašková, Helena Husáková

2. E  Ondřej Válek, Jana Klabanová, Iveta Schneiderová, Jakub Martinák, Helena Toulová, Tereza Nykielová, Kateřina Preislerová, Nela Šťastná, Metoděj Bakeš

1. VOŠ  Sabina Hrubá, Anna Machová, Zuzana Niklasová, Patrik Ondrejčík, Kateřina Hradecká, Eliška Zemanová, Tereza Karásková, Tereza Cíglerová, Nela Demčíková