Ve středu 3. dubna vyrazila třída 1. E za doprovodu paní profesorky Aleny Vondrové na exkurzi do Divadla Hybernia na veřejnou generálku muzikálu Tarzan. Do Prahy jsme cestovali vlakem a po příjezdu na hlavní nádraží jsme měli dostatek času na přechod k divadlu. Představení, na které jsme se všichni moc těšili, začalo v 11 hodin. Příběh Tarzana si nás všechny získal hned v prvních minutách známou hudbou Phila Collinse, zpěvem, tancem a šikovností akrobatů, kteří se jako gorily houpali po liánách a větvích. Mezi účinkujícími herci se objevil například Josef Vojtek jako Kerchak, Jana Zenáhlíková jako Kala, nebo Jaromír Dulava jako pan Porter. Muzikál trval necelé tři hodiny i s přestávkou. Po skončení jsme měli krátký rozchod a ve 14:45 jsme odjeli zpět do Roudnice. Moc se těšíme, na jakou exkurzi za kulturou vyrazíme příště.

Nela Králová, studentka  1. E