Letos naše škola uspořádala jazykový pobyt ve Velké Británii.  Studenti měli dopolední výuku od 9.00 do 12.00 s rodilými mluvčími, odpoledne jsme potom věnovali návštěvě památek a turistických atrakcí. Navštívili jsme Londýn, Brighton a zde nejstarší akvárium ve Velké Británii, historické doky včetně lodi „Victory“, na které slavný admirál Nelson porazil Napoleona u Trafalgaru, středověkou anglickou vesničku.

Počasí nám někdy přálo až moc, prohlídka Londýna byla ve 30stupňovém vedru opravdu náročná, ale i tak doufáme, že si všichni odnesli jen pěkné zážitky.

Zúčastněné studenty chválíme za aktivitu při výuce, vzorné chování a optimismus.  Moc jsme si to s vámi užily.

Krásné prázdniny přejí

Ing. Alena Končická, Mgr. Iveta Štaubertová, Mgr. Kateřina Nováková