V letošním školním roce se naše fiktivní firmy zúčastnily dvou celostátních soutěží pořádaných Národním pedagogickým institutem ČR. V silné konkurenci 94 škol z celé ČR bojovaly o postup do finále a o nejlepší umístění.

V soutěži o nejlepší slogan firmy se do finále probojovala třída 2. VOŠ se svou firmou ProKancl, s. r. o. a se svým sloganem: „Tužka, papír, krabička, ProKancl je jednička!“ získala umístění na 10. místě.

V soutěži o nejlepší leták firmy na téma 30 let od vzniku ČR se do finále probojovala třída 3.E se svou firmou Bav se, s. r. o. a umístila se na krásném 9. místě.

Všem žákům - "fiktivním podnikatelům" - gratulujeme k dosaženým úspěchům!

Ing. Karin Černá - vyučující FIP