Ve středu 22. června se hned několik tříd naší školy vypravilo do liberecké iQLANDIE. Výlet organizovaly paní učitelky Alena Vondrová a Petra Kratochvílová.

Studenti se zde mohli leccos přiučit o vesmíru, fungování lidského těla, fyzikálních zákonech a mnohých dalších věcech. Následně zkusili otestovat své vědomosti v různých kvízech, provedli některé pokusy, bavili se plněním nápaditých úkolů nebo si třeba prohlédli rozsáhlou výstavu předmětů, jež používali naši předkové. Ti hladovější se mohli posléze najíst v místní jídelně.

Výlet se obešel bez jakýchkoli komplikací a všichni jsme si ho jistě velmi užili.

Vojtěch Barcal, 2. E