V pátek dne 2. 12. 2016 studenti 1. E navštívili prostory Národního divadla. Studenti se dozvěděli spoustu zajímavých informací, které využijí v českém jazyce. Spojili jsme to i s prohlídkou kouzelné vánoční Prahy. Na Staroměstském náměstí jsme nasáli krásnou adventní atmosféru. Cítili jsme překrásnou vůni trdelníku a horkých kaštanů. Také jsme se šli podívat na Orloj, kde zrovna probíhala svatba. Od Orloje jsme šli na Národní třídu k divadlu. Měli jsme chvíli čas a rozhodli jsme se, že se podíváme na Vltavu s výhledem na Pražský hrad. Počasí nám přálo. Bylo slunečno, ale zima. Když jsme opoustili Národní divadlo, šli jsme na tramvaj a to odjeli na Masarykovo nádraží. Výlet jsme si moc užili.

Marie Kučerová, studentka 1. E